Reklama

Jest nowy wicewojewoda! To kobieta

fot. WUW Poznań
fot. WUW Poznań

Wicewojewodą została Karolina Fabiś-Szulc.

Fabiś-Szulc została powołana na stanowisko I wicewojewody wielkopolskiej przez premiera Donalda Tuska. - Karolina Fabiś-Szulc posiada wieloletnie doświadczenie w samorządzie terytorialnym, jak i w biznesie. W 2008 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy w Rokietnicy, gdzie przez dziewięć lat pracowała najpierw jako referent ds. zagospodarowania przestrzennego, a następnie na stanowisku podinspektora ds. obsługi podatkowej i windykacji. W latach 2019-2020 pracowała jako specjalistka ds. księgowych na Międzynarodowych Targach Poznańskich, gdzie obejmowała również stanowisko managera ds. kluczowych klientów. Od 2020 roku pracowała jako starszy inspektor w Oddziale Kontroli na Miejscu Departamentu Wdrażania Programu Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu - czytamy w komunikacie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Fabiś-Szulc przez 8 lat była miejską radną w Poznaniu, a przez 2 lata była wiceprzewodniczącą Związku Międzygminnego "Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej". To absolwentka poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, na którym skończyła zarządzanie.

Przypomnijmy, że wojewodą od 28 grudnia jest Agata Sobczyk. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie pełnić funkcję II wicewojewody.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro