Reklama
Reklama

Podpoznańska gmina mówi stop "Blue Monday". Od rana będą ciepłe napoje i drobne niespodzianki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Var Pap z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Var Pap z Pixabay

Podano szczegóły.

W poniedziałek 15 stycznia w gminie Czerwonak zaproszono na poranną kawę w ramach wydarzenia pod nazwą "Blue Monday - Dzień dobry, to będzie dobry dzień". Jak przekazano, wydarzenie organizowane jest w ramach "Blue Monday" często ogłaszanego w mediach jako najbardziej depresyjny dzień w roku.

"Zdrowie psychiczne jest równie istotne jak zdrowie fizyczne, a Blue Monday jest jedynie przypomnieniem, aby zwracać uwagę na nasze emocje i dbać o siebie nawzajem. Niezależnie czy jest to odkrycie naukowe, czy jedynie pseudonaukowa zabawa służąca celom marketingowym dzień ten nie będzie taki straszny dla mieszkańców gminy Czerwonak. Cel akcji to rozpoczęcie dnia z uśmiechem oraz zachęcenie do dzielenia się pozytywnymi przeżyciami, wsparciem dla siebie nawzajem i podejmowaniem małych kroków w kierunku poprawy nastroju w tym trudnym dla wielu okresie" - informuje Justyna Maćkowiak - Szukalska z sekretariatu wójta Gminy Czerwonak.

"Akcja "Blue Monday - Dzień dobry, to będzie dobry dzień" zacznie się w najbliższy poniedziałek tj. 15 stycznia od godz. 5:40 na dworcach kolejowych w Czerwonaku i w Owińskach i potrwa do ok. godziny 9:00. Dodatkowo na mieszkańców odwiedzających Urząd Gminy w Czerwonaku czeka także ciepła kawa, herbata i poczęstunek" - zapowiada.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro