Reklama
Reklama

Pięć ciał w domu jednorodzinnym w Chodzieży. Jest decyzja prokuratury

fot. asta24.pl
fot. asta24.pl

Sprawa została umorzona.

Makabrycznego odkrycia dokonano w kwietniu. Ciała pięcioosobowej rodziny znalazł znajomy krewnego, którego zaniepokoił fakt, że nie może się skontaktować ze swoimi bliskimi. Na miejsce wezwano policję, która ujawniła ciała małżeństwa seniorów, ich syna oraz synowej i niemowlęcia. 41-latek wraz z żoną i dzieckiem wprowadzili się do domu jego rodziców zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Do wprowadzenia się doszło, gdyż ojciec mężczyzny wymagał opieki ze względu na stan zdrowia.

Jak informowaliśmy już na epoznan.pl, ze wstępnych ustaleń śledczych wynikało, że 41-latek najpierw zabił swoich rodziców, następnie żonę, później 4-miesięcznego syna, a na koniec popełnił samobójstwo. Potwierdza to prokuratura.

- Śledczy ustalili, że w pierwszej kolejności dokonano czterokrotnego zabójstwa, a następnie sprawca tej zbrodni targnął się na własne życie. Ślady i dowody zgromadzone w sprawie, poddane szczegółowym badaniom, wykazały, że 41-letni sprawca tej tragedii, najpierw zabił swoich rodziców, a potem żonę i syna. Wszystkie ofiary zaatakował nożem. Wszyscy - poza dzieckiem - bronili się. Odpowiedzialny za tę zbrodnię, zmarł od zadanej przez siebie rany ciętej szyi. Nie ustalono motywów jego działania - informuje Łukasz Wawrzyniak z poznańskiego Prokuratury Okręgowej. Sprawa została umorzona.

----
Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro