Gdzie szukać pomocy medycznej w święta w Poznaniu?
Działają "wieczorynki".
"Wieczorynki" udzielają pomocy całodobowo w okresie świątecznym, ale nie tylko w nim. Funkcjonują tak w każdy dzień ustawowo wolny od pracy oraz w dni powszednie od 18.00 do 8.00. - Możesz skorzystać z pomocy lekarza i pielęgniarki w nocy, w dni wolne od pracy i w święta, gdy: nagle zachorujesz, nagle pogorszy się Twój stan zdrowia, ale nie masz objawów sugerujących bezpośrednie zagrożenie życia, zastosowane środki domowe lub leki dostępne bez recepty nie przyniosły spodziewanej poprawy, obawiasz się, że czekanie na otwarcie Twojej przychodni sprawi, że Twój stan zdrowia bardzo się pogorszy - informuje Narodowy Fundusz Zdrowia.
W Poznaniu nocną i świąteczną pomoc świadczą:
SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU (Juraszów 7)
WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM.JÓZEFA STRUSIA Z ZAKŁADEM OPIEKUŃCZO-LECZNICZYM. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Z SIEDZIBĄ W POZNANIU (Szwajcarska 3)
POZNAŃSKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNY USŁUG MEDYCZNYCH (Al. Solidarności 36)
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU (Grunwaldzka 16)
CENTRUM MEDYCZNE HCP SPÓŁKA Z O.O. NZOZ CENTRUM MEDYCZNE HCP LECZNICTWO AMBULATORYJNE (28 Czerwca 1956 194)
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA (Wrzoska 1)
SZPITAL MIEJSKI IM. FRANCISZKA RASZEI (Mickiewicza 2).
W przypadku doraźnej pomocy dentystycznej - w Poznaniu funkcjonuje tylko jeden punkt, w którym należy zwrócić się o pomoc. To POZDENT Stomatologia przy Czajczej 1A.
Ostatecznością jest korzystanie ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Na ten powinno się zgłaszać w sytuacji nagłego zagrożenia zdrowia lub życia.
Najpopularniejsze komentarze