Reklama

Magda Gessler znów odwiedziła Poznań

fot. ig: poznan_moment
fot. ig: poznan_moment

W nowym roku rezultaty zobaczymy w telewizji.

Jak już informowaliśmy, na łamach epoznan.pl znana restauratorka odwiedziła w listopadzie lokal "Pomylone Gary" przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Właściciele 14 listopada poinformowali w mediach społecznościowych, że "Idzie nowe". Magda Gessler widziana była w okolicach poznańskiej restauracji. W jej mediach społecznościowych pojawiło się też zdjęcie z ulicy Głogowskiej. Później o dokonanych zmianach poinformowano we wpisie w mediach społecznościowych. Jak przekazano, zmieniło się sporo od nazwy, po serwowane dania. Od tego czasu lokal to już nie "Pomylone Gary" a "Bistro Pyr pyr pyr".

"Kochani otwieramy się dla Was w zupełnie nowej odsłonie pierwszy raz po Kuchennych Rewolucjach już od jutra!" - napisano zaraz po rewolucjach. "Królową będzie gęś w różnych odsłonach, nie może jej zabraknąć towarzystwa ziemniaków i kaczki. Do tego deser i zupa ze szczyptą magii stworzona specjalnie dla nas i dla Was przez dobrą Wróżkę. Na dworze chłodno więc nie zabraknie grzańca i wina" - przekazali właściciele.

Również z wpisu w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że Magda Gessler znów odwiedziła Poznań. Choć szczegółów nie podano, można wywnioskować, że finał rewolucji zakończył się pomyślnie. "Powiemy tylko, że sami takich słów się nie spodziewaliśmy" - napisali właściciele.

Jak przebiegały rewolucje. O tym dowiemy się niebawem z nowego odcinka programu. Jak wstępnie zapowiedziano emisja przewidywana jest na marzec 2024 roku.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
29℃
18℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
23.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro