Reklama

Nocne Zwiedzanie Browaru rusza w piątek

W piątek w nocy ruszy trzecia edycja Nocnego Zwiedzania Browaru. Zwiedzanie piwnych zakamarków i poznawanie tajników produkcji złotego trunku oferuje Kompania Piwowarska. Akcja potrwa do 29 sierpnia.

Nocne Zwiedzanie Browaru zapisało się w wakacyjnej tradycji Poznania. Zagadki, rywalizacja i nagrody - na takie atrakcje Kompania Piwowarska postawiła w tym roku. Zwiedzający będą mieli możliwość poznania poszczególnych etapów produkcji piwa. Dowiedzą się także w jaki sposób można napełnić piwem siedemnaście butelek i dwadzieścia siedem puszek piwa w jedną sekundę. Zakończenie podróży wzbogacone zostanie o konsumpcję trunku.

Akcja Nocnego Zwiedzania Browaru rozpocznie się w piątek o godzinie 21.30. Browar będzie można zwiedzać o tej samej godzinie w każdy piątek i sobotę do 29 sierpnia. Wycieczki przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wstęp jest bezpłatny.

Centrum Wycieczkowe LECH istnieje już od 2003 roku. Od tego czasu browar zwiedziło 120 tysięcy gości z kraju i zagranicy. W tym roku, nocne zwiedzanie odbywać się będzie także w wersji anglojęzycznej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
36.95 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro