Reklama
Reklama

Jedna z ważniejszych arterii komunikacyjnych miasta przejezdna. Zakończył się remont

fot. ZDM Poznań
fot. ZDM Poznań

Można już poruszać się w bardziej komfortowych warunkach na kolejnym odcinku ul. Bałtyckiej.

Ulica Bałtycka to jedna z ważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Dlatego remonty na niej prowadzone są etapami. Tak by nie powodować zbyt dużych utrudnień w ruchu. Zakład Robót Drogowych zakończył wymianę nawierzchni na prawym pasie pomiędzy Antoninkiem a ul. Gnieźnieńską.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

"Remont trwał niecałe dwa tygodnie. W tym czasie stara, już w wielu miejscach dość zniszczona nawierzchnia jezdni została zastąpiona nową. Dzięki temu poprawił się komfort przejazdów" - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Koszt tegorocznych prac to około 290 tysięcy złotych, jednak jak zapowiedziano, dokładny będzie znany po przeprowadzeniu odbiorów technicznych. "Do wykonania pozostało jeszcze wymalowanie oznakowania poziomego (i drobne prace na poboczu) - jednak to będzie można zrobić dopiero przy bardziej odpowiednich warunkach pogodowych" - dodaje rzeczniczka,

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
1.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro