Reklama

Kaponiera awaria zwrotnicy wstrzymała ruch tramwajowy. Są objazdy

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Czytelnik Rafał/archiwum
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Czytelnik Rafał/archiwum

Do usterki doszło w czwartek w godzinach popołudniowych.

Poinformował o tym Czytelnik - Awaria zwrotnicy na Kaponierze. Tramwaje jadące w kierunku dworca jadą objazdem przez Towarową. Niestety na Towarowej stoją na skrzyżowaniu z ul. Królowej Jadwigi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak informuje MPK - Z powodu awarii zwrotnicy na rondzie Kaponiera do końca dnia zmienione zostały trasy tramwajów linii 3, 10, 11, 15, 18 i 99 w rejonie centrum.

Linia 3 jedzie w kierunku Budziszyńskiej z ul. Roosevelta przez św. Marcin, Towarową, Most Dworcowy, Roosevelta i od Bałtyku dalej po trasie. W przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia 10 jedzie w kierunku Dębca z ul. Roosevelta przez św. Marcin, Towarową, i od Matyi dalej po trasie. W przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia 11 jedzie w kierunku Unii Lubelskiej z ul. Roosevelta przez św. Marcin, Towarową, Most Dworcowy i dalej po trasie. W przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia 15 jedzie w kierunku Junikowa dolnym odcinkiem trasy PST, przez Dworzec Zachodni, Roosevelta i od Bałtyku dalej po trasie. W przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia 18 jedzie w kierunku Franowa z Dąbrowskiego przez Kraszewskiego, Zwierzyniecką i od Kaponiery dalej po trasie. W przeciwnym kierunku trasa bez zmian.

Linia 99 jedzie z ul. Roosevelta przez św. Marcin, Towarową, Poznań Główny, Most Dworcowy, Roosevelta i dalej do Piątkowskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro