Reklama
Reklama

Na przystankach w tunelu trasy na Franowo ciemno. "Robi się niebezpiecznie"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

O sprawie poinformował nas Czytelnik.

- Czy ktoś może zapytać kogoś, kiedy zaczną działać lampy na przystanku Piaśnicka/Kurlandzka? Albo wyłączają się za wcześnie albo nie działają. Bo robi się niebezpieczne - napisał do nas Czytelnik korzystający z przystanku w tunelu trasy tramwajowej na Franowo.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA

Jak wyjaśnia nam Bartosz Trzebiatowski z Zarządu Transportu Miejskiego, nie doszło tam do awarii. - Jest tam system oświetlenia przełączający się w tryb dzienny i nocny. Spróbujemy wprowadzić korekty tak, by oświetlenie nocne (mocniejsze) uruchamiało się wcześniej w godzinach popołudniowych i wyłączało się później w godzinach porannych - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
14.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro