Reklama

Jest wyrok za zabójstwo w Suchym Lesie. Ciało mężczyzny zostało zmasakrowane

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2020 roku.

Jak podawaliśmy już na epoznan.pl, z ustaleń Głosu Wielkopolskiego wynikało, że zamordowany mężczyzna to Dariusz B., pseudonim Małolat. Mężczyzna udzielał pożyczek w poznańskich kasynach, co robił za zgodą liderów półświatka. Gazeta ustaliła, że za zabójstwem stoją prawdopodobnie dwie osoby - Janusz M. oraz Damian T. Sprawcy mieli "odwiedzić" dom ofiary w związku z pożyczką, której udzielił. Prawdopodobnie chcieli go okraść, ale zastali go w domu i dlatego doszło do jego zabójstwa.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Zabójstwo miało być brutalne. Z ustaleń śledczych wynikało, że ofiara była kopana, dostała wiele ciosów. Mężczyzna zmarł w wyniku wstrząsu krwotocznego spowodowanego obrażeniami wewnętrznym i zewnętrznymi.

Jak podaje Głos Wielkopolski, w czwartek zapadł wyrok w tej sprawie. Janusza M. skazano na dożywocie, a Damiana T. na 25 lat więzienia. Mężczyźni mają też zapłacić 400 tysięcy złotych nawiązki bliskim zmarłego. Wyrok nie jest prawomocny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro