Reklama
Reklama

Pod Poznaniem pojawi się dziś wyjątkowo 'słodka' ciężarówka

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

To Wawel Truck.

Wawel Truck ruszył w kolejną trasę po Polsce. Wypełniona słodkościami i atrakcjami ciężarówka dotrze w niedzielę do podpoznańskich Komornik.

"Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu" - zapowiadają organizatorzy. "Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail" - dodają.

"Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą" - zapowiadają.

3 grudnia nietypową świąteczną ciężarówkę spotkamy pod Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, przy ul. Kościelnej 37. Wystarczy przyjść w godzinach od 14:00 do 19:00

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro