Reklama

Mnóstwo pomysłow na prezenty i wszystko pod jednym dachem!

fot. WTK / screen
fot. WTK / screen

Do niedzieli trwa Festiwal Prezentów.

Podczas Festiwalu Prezentów swoje dzieła wystawiają rzemieślnicy i rękodzielnicy z całej Polski. W ofercie znajdziemy między innymi ceramikę, biżuterię, rękodzieło, rzeźby, obrazy, unikatowe ubrania z małych, kraftowych pracowni krawieckich, artykuły dekoracyjne do domu, a także wiele innych ciekawych propozycji na upominki. Nie zabraknie też unikatowych pięknych ozdób świątecznych, co szczególnie ucieszy tych, którzy marzą o oryginalnym wystroju świątecznego drzewka.

"Prezenty to nieodłączna część Świąt - co roku jednak powtarza się problem co kupić, co zrobić, żeby wywołać najpiękniejszy uśmiech na twarzy swoich bliskich. Festiwal Prezentów to fala świątecznej inspiracji, która wesprze poznaniaków i nie tylko w decyzjach tego gorącego czasu!" - komentuje Barbara Vogt, dyrektor projektu.

Podczas Festiwalu prezentów nie zabraknie także warsztatów, podczas których będzie można wykonać własnoręcznie prezent dla bliskiej osoby.

Festiwal Prezentów odbywa się w pawilonie Poznań Congress Center (wejście tuż obok koła młyńskiego) i jest częścią Jarmarku Świąteczny na Targach. Wydarzenie możemy jeszcze odwiedzić dziś do godziny 19 i w niedzielę od 11:00 do 18:00. Bilety tutaj.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
60.78 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro