Reklama

"Gorąca oferta" miasta: 10 wejściówek na basen czy lodowisko za złotówkę. Dla kogo?

fot. POSiR
fot. POSiR

Z oferty można skorzystać tylko do końca roku.

Choć promocja "Gorąca oferta" miała obowiązywać tylko do końca października, ostatecznie wydłużono ją do końca roku, a więc potrwa do 31 grudnia. - Ze zniżek mogą korzystać osoby, które mają potwierdzony status podatnika w programie OK Poznań lub posiadają kartę "OK Poznań Poznańska Złota Karta" - wyjaśnia magistrat.

A o jakich promocjach mowa? O 10 wejściówkach za złotówkę na obiekty POSiR-u. Chodzi o baseny miejskie, lodowisko i inne atrakcje. - Finał "Gorącej Oferty" obejmuje również zniżkę, którą oferują Termy Maltańskie. Kupując 2-godzinny bilet do Aquaparku, można odebrać godzinę gratis, natomiast kupując godzinne wejście na baseny sportowe, można otrzymać dodatkowe 30 minut. Z kolei Centrum Kultury Zamek oferuje w ulgowej cenie bilet na zwiedzanie Zamku z audio przewodnikiem - dodaje.

Zarejestrować się w programie OK Poznań może poprzez stronę internetową okpoznan.pl lub w Punkcie Obsługi Klienta. - Do potwierdzenia statusu podatnika dla osób do 60 r. życia potrzebny jest rozliczony PIT za ubiegły rok podatkowy oraz dowód osobisty. Osoby, które mieszkają w Poznaniu i ukończyły 60 lat, mogą złożyć oświadczenie o rozliczeniu podatku w Poznańskim Centrum Świadczeń i otrzymać na miejscu kartę "OK Poznań Poznańska Złota Karta". Seniorki i seniorzy mogą złożyć to oświadczenie również poprzez stronę okpoznan.pl. Wizyta w PCŚ wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie pcs.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 61 646 33 44.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
61.38 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro