Reklama
Reklama

Nocna linia tramwajowa zmienia trasę!

fot. ZTM Poznań
fot. ZTM Poznań

W przyszłym tygodniu.

Jak zapowiedziano, w związku z pracami torowymi na estakadzie PST oraz przyłączaniem i testowaniem sieci trakcyjnej w centrum Poznania od nocy z 5 na 6 grudnia tramwaj linii nocnej 201 będzie kursował zmienioną trasą.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Jak zapowiada Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM w noce z wtorku na środę, ze środy na czwartek, z czwartku na piątek oraz z niedzieli na poniedziałek linia nr 201 będzie funkcjonować na trasie skróconej (i jednocześnie zmienionej z powodu prac w centrum).
Linia nr 201
FRANOWO - Szwedzka - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - rondo Żegrze - rondo Starołęka - Zamenhofa - rondo Rataje - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - RONDO KAPONIERA - Roosevelta - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - Zamenhofa - rondo Starołęka - rondo Żegrze - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwedzka - FRANOWO

"Z powodu skrócenia trasy linii nr 201, w noce z wtorku na środę, ze środy na czwartek, z czwartku na piątek oraz z niedzieli na poniedziałek uruchomiona zostanie dodatkowa nocna linia autobusowa 231 na trasie z osiedla Jana III Sobieskiego do ronda Kaponiera" - dodaje rzecznik.
Linia nr 231
OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Księcia Mieszka I - Pułaskiego - Roosevelta - RONDO KAPONIERA - Roosevelta - Pułaskiego - Księcia Mieszka I - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - OS. SOBIESKIEGO

W noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę tramwaj nr 201 będzie kursował zmienioną trasą z powodu przyłączania i testowania sieci trakcyjnej w centrum Poznania.
Linia nr 201
OS. SOBIESKIEGO - trasa PST - Dworzec Zachodni - Głogowska - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - Zamenhofa - rondo Starołęka - rondo Żegrze - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwedzka - FRANOWO

W noce z poniedziałku na wtorek linia nr 201 nie funkcjonuje.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
1.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro