Reklama

Przez jedną z inwestycji etapami wprowadzane będą kolejne zmiany w organizacji ruchu. Aż do końca kwietnia

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay

Na ulicy Śniadeckich.

Jak informuje ZDM już od dziś do 30 kwietnia 2024 r., w związku z budową kamienicy przy ul. Śniadeckich 10, wprowadzane będą kolejne czasowe zmiany organizacji ruchu w rejonie prac.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

"W pierwszym etapie zajęty będzie chodnik i część jezdni na drodze dochodzącej do ul. Śniadeckich w rejonie posesji nr 10. Ruch wahadłowy kierowany będzie ręcznie, a ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy" - zapowiada Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

W drugim etapie zajęty zostanie odcinek chodnika, miejsca postojowe i fragment jezdni na ul. Śniadeckich w rejonie posesji nr 10. Ruch wahadłowy kierowany będzie ręcznie a ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy z wykorzystaniem tymczasowego przejścia dla pieszych.

W trzecim etapie zajęty będzie odcinek chodnika, miejsca postojowe i fragment jezdni na ul. Śniadeckich w rejonie posesji nr 10 oraz na sąsiednim odcinku drogi dochodzącej do ul. Śniadeckich w tym rejonie. "Ruch wahadłowy kierowany będzie ręcznie a ruch pieszych odbywać się będzie drugą stroną ulicy z wykorzystaniem tymczasowego przejścia dla pieszych" - dodaje rzeczniczka.

Kierowcy i piesi proszeni są o szczególną ostrożność w tym miejscu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.36 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro