Reklama

Są kolejne ostrzeżenia meteo dla całej Wielkopolski!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. OSP Puszczykowo
Zdjęcie ilustracyjne | fot. OSP Puszczykowo

Tym razem dwa.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla całego regionu przed silnym wiatrem i marznącymi opadami. W przypadku marznących opadów ostrzeżenie będzie obowiązywać od północy do 9.00 w czwartek. - Prognozowane sa słabe opady marznacego deszczu powodujace gołoledz. Strefa opadów przemieszczac sie bedzie z północnego zachodu w kierunku południowo-wschodnim - czytamy w ostrzeżeniu.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

W przypadku silnego wiatru, Wielkopolskę podzielono na dwie części. W części północnej ostrzeżenie przed silnym wiatrem będzie obowiązywać od 5.00 do 22.00 w czwartek. - Prognozuje sie wystapienie silnego wiatru o średniej predkości do 45 km/h, w porywach do 85 km/h, z południowego zachodu - podaje IMGW. W pozostałej części, w tym na terenie Poznania, ostrzeżenie będzie obowiązywać od 11.00 w czwartek do 2.00 w piątek.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
8.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro