Reklama
Reklama

Inwestycja na zachodzie Poznania. Kierowcy będą skazani na objazdy!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay

Od piątku.

Chodzi o ul. Architektów na osiedlu Krzyżowniki-Smochowice. 24 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, które umożliwią kontynuację robót budowlanych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"Kolejny etap prac wymaga wyłączenia skrzyżowania ul. Starogardzkiej i Architektów. Objazd będzie prowadzony ul. Drogowców do ul. Pniewskiej, a ul. Architektów na odcinku od ul. Drogowców w kierunku ul. Starogardzkiej będzie ulicą bez przejazdu. Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie" - zapowiadają przedstawiciele PIM.

Jak przekazano, docelowo skrzyżowanie ul. Architektów i Starogardzkiej będzie wyniesione, co uspokoi ruch. Podczas zmian w organizacji ruchu obowiązujących od 24 listopada zostaną też przeprowadzone prace spółki Aquanet na ul. Starogardzkiej.

"Przebudowa ul. Architektów jest coraz bardziej zaawansowana. Ulica zyska nową, przepuszczalną nawierzchnię, chodniki, kanał technologiczny i oświetlenie. Zadanie obejmuje też budowę zjazdów do posesji, zatok postojowych oraz wprowadzenie nowej zieleni" - dodają przedstawiciele PIM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro