Reklama

Inwestycja na zachodzie Poznania. Kierowcy będą skazani na objazdy!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay

Od piątku.

Chodzi o ul. Architektów na osiedlu Krzyżowniki-Smochowice. 24 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, które umożliwią kontynuację robót budowlanych.

"Kolejny etap prac wymaga wyłączenia skrzyżowania ul. Starogardzkiej i Architektów. Objazd będzie prowadzony ul. Drogowców do ul. Pniewskiej, a ul. Architektów na odcinku od ul. Drogowców w kierunku ul. Starogardzkiej będzie ulicą bez przejazdu. Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie" - zapowiadają przedstawiciele PIM.

Jak przekazano, docelowo skrzyżowanie ul. Architektów i Starogardzkiej będzie wyniesione, co uspokoi ruch. Podczas zmian w organizacji ruchu obowiązujących od 24 listopada zostaną też przeprowadzone prace spółki Aquanet na ul. Starogardzkiej.

"Przebudowa ul. Architektów jest coraz bardziej zaawansowana. Ulica zyska nową, przepuszczalną nawierzchnię, chodniki, kanał technologiczny i oświetlenie. Zadanie obejmuje też budowę zjazdów do posesji, zatok postojowych oraz wprowadzenie nowej zieleni" - dodają przedstawiciele PIM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro