Reklama
Reklama

Zapowiedzieli najważniejsze i największe spotkanie tej branży w Polsce. Przez kilka dni trwać będzie na MTP

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Od 22 do 24 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi STONE.

Jak zapowiedziano główny trzon tego branżowego wydarzenia stanowi ekspozycja tworzona przez dystrybutorów kamienia naturalnego, syntetycznego oraz produktów z kamienia. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i jego obróbki. Podczas tegorocznych targów imponującą ofertę kamienia naturalnego zaprezentują producenci z takich krajów jak, z Europy m.in. Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Włoch, Szwecji, a także z odległych z Chin, Indii czy RPA.

"Targi STONE to także szereg wydarzeń towarzyszących, zarówno merytorycznych jak i praktycznych, skierowanych do projektantów i architektów, konserwatorów zabytków, kamieniarzy, właścicieli zakładów kamieniarskich i firmy wykończeniowe" - informują organizatorzy.

W ramach targów STONE 2023 odbędzie się również I Kongres Branży Kamieniarskiej, który będzie poświęcony aktualnym wyzwaniom i perspektywom rozwoju tej branży. Kongres odbędzie się w dniu 22 listopada 2023 roku w Alei Lipowej.

"W programie Kongresu znajdą się prelekcje i dyskusje prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin branży kamieniarskiej m.in. geologii, mineralogii, produkcji i obróbki kamienia, architektury i budownictwa i restauracji zabytków" - zapowiedziano.

Godziny otwarcia:
środa (22.11) - 10:00 do 17:00
czwartek (23.11) - 10:00 do 17:00
piątek (24.11) - 10:00 do 16:00
Targi odbywać się będą w pawilonach 7, 8 i 8A.
Bilety kupimy tutaj.

To nie jedyne wydarzenie w tym tygodniu na MTP. Już w czwartek 23 listopada rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej w Polsce - XVII Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023, święto roślin, kwiatów i zieleni w samym sercu Poznania. Hasło przewodnie edycji to "Uniwersalny ogród".

Szczegóły i bilety tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
15.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
11.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro