Reklama
Reklama

Przed nami gwałtowana zmiana w pogodzie! Jest ostrzeżenie meteo dla regionu. Może być niebezpiecznie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. LT
Zdjęcie ilustracyjne | fot. LT

Między innymi w Poznaniu mogą wystąpić marznące opady.

- Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W powiatach złotowskim i pilskim ostrzeżenie obowiązuje od 6.00 do 12.00 we wtorek. W centrum, także w Poznaniu, oraz na wschodzie Wielkopolski ostrzeżenie będzie obowiązywać od 11.00 do 16.00 we wtorek. Na południu województwa okres obowiązywania to godziny 13.00 - 21.00 we wtorek.

Przed nami spora zmiana w pogodzie. W Poznaniu z każdą chwilą będzie się robić chłodniej. Około 6.00 rano we wtorek na termometrach zobaczymy zaledwie 2 stopnie, a temperatura odczuwalna będzie niższa. Czekają nas opady, być może śniegu lub marznącego deszczu (zgodnie z ostrzeżeniem IMGW), a w godzinach popołudniowych termometry pokażą już -1 stopni. "Na minusie" będzie też przez całą środę. Nieznacznie cieplej ma się zrobić dopiero w czwartek rano.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro