Reklama

Przy tunelu na Grunwaldzkiej bez zmian: ogromne korki "jak za czasów kiedy był przejazd kolejowy"

fot. Widz WTK
fot. Widz WTK

Skarży się mieszkaniec.

- Czy mogą Państwo poruszyć gdzieś temat ustawienia świateł przy nowym tunelu wzdłuż ul. Grunwaldzkiej?? Dzisiaj korek jest "wyjątkowo" krótki w stronę Plewisk, bo tylko do ul. Cmentarnej. W zeszłym tygodniu sięgał wysokości ulic Junikowskiej czy Grotkowskiej. Pracuję przy ul. Grunwaldzkiej i większą część dnia słychać tylko dźwięk silników samochodów stojących w korku, o spalinach już nie wspominając. Przesyłam zdjęcia jak to wyglądało przed chwilą w okolicach pętli tramwajowej na Junikowie. Korki jak za czasów kiedy był przejazd kolejowy. Czy ktoś jeszcze w tym mieście z władz nad czymś panuje?? Chyba nie - napisał Widz WTK.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Od pewnego czasu docierają do nas informacje od kolejnych mieszkańców niezadowolonych z tego, jak funkcjonuje sygnalizacja świetlna w rejonie tunelu w ciągu ulicy Grunwaldzkiej na granicy Poznania i Plewisk. Zapewniono nas, że służby obserwują tu sytuację i jeśli zajdzie konieczność, światła zostaną skorygowane. Sygnalizacja musi tu funkcjonować, bo umożliwia kierowcom wyjazd z bocznej ulicy, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo pieszym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro