Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w organizacji ruchu w centrum Poznania, zamkną ulicę! Będą też przycinać drzewa

fot. PIM
fot. PIM

Prace będą prowadzone na ulicy 27 Grudnia.

- Zmiany w organizacji ruchu na ul. 27 Grudnia przewidziane są na 22 i 23 listopada (środę i czwartek). W tych dniach od ok. godz. 7.30 do 16 ruch na ul. 27 Grudnia będzie całkowicie wstrzymany. Osoby dojeżdżające do posesji będą kierowane objazdem przez pl. Cyryla Ratajskiego. Wyłączenie ulicy z ruchu jest konieczne z uwagi na układanie kabli trakcyjnych w przygotowanej kanalizacji - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

24 listopada, a więc w piątek, zaplanowano cięcia pielęgnacyjno-techniczne gałęzi platanów rosnących po północnej stronie ulicy 27 Grudnia. Trzeba je przeprowadzić ze względu na sieć trakcyjną. - Wstępne cięcie przeprowadzono w styczniu tego roku, by mogła tu powstać nowa sieć trakcyjna dla tramwajów bez szkody dla platanów. Drzewa zostały też oczyszczone z obumarłych i suchych gałęzi. Teraz, wobec nadchodzącego wznowienia ruchu tramwajowego, przeprowadzone zostanie cięcie uzupełniające przyrostów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
28.29 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro