Reklama
Reklama

Jarmark na MTP oficjalnie otwarty. Tak prezentował się wieczorem!

fot. Łukasz Kędziora
fot. Łukasz Kędziora

Wydarzenie już w pierwszy weekend przyciągnęło tłumy.

Jak już zapowiadaliśmy bramy jarmarku na terenie MTP otwarte zostały w sobotę przed południem, od tego czasu działo się tu sporo. Oficjalne otwarcie zapowiedziano na niedzielę. Po południu rozpoczęła się ceremonia z udziałem przedstawicieli miejskich władz.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jarmark świąteczny na targach otwarty będzie do 22 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Zlokalizowany jest na pl. Powszechnej Wystawy Krajowej.

Wśród stałych atrakcji znajdują się oprócz koła młyńskiego i lodowiska: domek Świętego Mikołaja, zjazdy na pontonach, karuzela wenecka, autodrom, mirror cube, gadający Łoś Marcin, strzelnica, iluminacje świetlne czy symulator lotu saniami. Jest też bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. W pobliżu jarmarku w Pawilonie nr 2 znajduje się także Wielka Fabryka Elfów, która zaprasza wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat - specjalnie dla nich przygotowano wiele świątecznych atrakcji.

Od piątku trwa też Betlejem Poznańskie na placu Wolności. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro