Reklama
Reklama

Duże korki w Poznaniu i pod Poznaniem! Sporo zdarzeń drogowych!

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do kolizji doszło m.in. na zachodniej obwodnicy i autostradowej obwodnicy Poznania.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do kolizji doszło na trasie S11 pomiędzy węzłami Poznań Dąbrówka i Poznań Zachód w kierunku A2. Zderzyły się tam bus i osobówka. Nikt nie ucierpiał, ale są utrudnienia w ruchu i korek.

Do kolejnych zdarzeń doszło na autostradowej obwodnicy Poznania na wysokości Lubonia, na jezdni w kierunku Warszawy. Jak poinformował nas pracownik Autostrady Wielkopolskiej, to drobne kolizje, ale powodują spowolnienie w ruchu aut. Zapewniono nas, że autostrada jest przejezdna, ale trzeba się liczyć z utrudnieniami.

Kolejne doniesienia płyną do nas z Woli. - Czy macie może jakąś informację na temat korków, które mają miejsce Poznań Wola. Stoję tu od godziny. Co tu się dzieje? Rano droga do pracy półtorej godziny, droga do domu dwie godziny. Raptem 18 do 20 km - napisał Czytelnik.

Sytuacja w wielu punktach Poznania jest obecnie trudna. Korki tworzą się na Lutyckiej, na dojeździe do ronda Starołęka od strony Warty, na Jana Pawła II, czy Królowej Jadwigi.

  • Aktualizacja
    czwartek, 16.11.2023 r., godz. 18.13
    Aktualizacja
    czwartek, 16.11.2023 r., godz. 18.13
    Koniec utrudnień na A2 i S11, ale w mieście wciąż korki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro