Reklama
Reklama

W Neuroporcie Święta dla zdrowia i bezpłatne konsultacje

Czas świąt Bożego Narodzenia kojarzy się z odpoczynkiem, rodzinnymi wizytami, świąteczną atmosferą, i coraz częściej, także z wyjazdami. W Neurporcie Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej w Poznaniu- Kiekrzu przy ul. Bojerowej 28 wszystko to można jeszcze połączyć z poprawą zdrowia. Służą temu specjalnie zaplanowane świąteczne, indywidualne programy rehabilitacyjne.

Organizowane w okresie świątecznym są odpowiedzią na potrzeby naszych pacjentów. Goście Neuroportu uczestniczący w takich programach rehabilitacyjnych mają szansę na poprawę zdrowia, będą otoczeni troskliwą opieką w przyjaznym otoczeniu i miłej atmosferze. To może być spokojny, dobrze wykorzystany, także dla zdrowia, świąteczny czas z choinką i wigilijną kolacją.

Tym bardziej, że Neuroport to także komfortowa przestrzeń, z licznymi udogodnieniami, dostosowana do potrzeb pacjentów. Odpowiednio wyposażone dwuosobowe pokoje z łóżkami rehabilitacyjnymi, zapewniają im odpoczynek i komfort. Części wspólne sprzyjają kontaktom towarzyskim. Smaczne, zbilansowane posiłki są też jednym z atutów Neuroportu.

Najlepszą rekomendacją Neuroportu niech będzie fakt, że podczas już ponad rocznej działalności, przyjęliśmy ponad 1500 pacjentów, którzy korzystali z różnych form fizjoterapii. Wielu z nich wraca do nas, żeby podtrzymywać efekty rehabilitacji. Szczycimy się tym, że zasłużyliśmy na bardzo dobre opinie. Fragment jednej z nich przytaczamy poniżej:

"Jestem w pełni zadowolona z efektów, które udało się osiągnąć w przypadku mojej 100-letniej Mamy. Przeszła covid, zapalenie płuc i pomimo pewnych, pojawiających się trudności w adaptacji do nowych warunków Jej stan zdrowia polepszył się, a czasami mam nawet wrażenie, że odzyskuje wewnętrzną radość z życia, dzięki serdeczności. A to przecież duża wartość w każdym wieku, a tym bardziej w wieku mojej Mamy. Dlatego chciałam wyrazić swoje podziękowanie za taki stan rzeczy".

NEUROPORT Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej w Poznaniu to miejsce, które zapewnia wszechstronną rehabilitację, w oparciu o najnowsze wytyczne naukowe. Dla każdego pacjenta opracowywany jest indywidualny plan terapii, po to, żeby w przypadku każdego z nich osiągnąć maksymalną poprawę zdrowia.

Specjaliści Neuroportu prowadzą rehabilitację pacjentów:

. z bólem kręgosłupa o różnym podłożu

· po udarach, w chorobach neurologicznych

· pacjentów onkologicznych w trakcie i po radioterapii oraz wymagających specjalistycznej rehabilitacji

· po zabiegach operacyjnych, urazach, wypadkach komunikacyjnych

· po zabiegach ortopedycznych i po wszczepieniu endoprotez stawów

· po chorobach kardiologicznych

. pacjentów z zaburzeniami mowy i zaburzeniami połykania, które obejmują:

- terapię afazji

- rehabilitację logopedyczną po usunięciu krtani

- rehabilitację zaburzeń połykania

- rehabilitację pacjentów z PEG i po usunięciu rurki tracheostomijnej

Przyjmujemy także pacjentów bezpośrednio po pobycie w szpitalu.


Indywidualnie programy rehabilitacyjne tworzy zespół doświadczonych fizjoterapeutów, psychologów, neurologopedów przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i programów komputerowych. W Neuroporcie, oprócz klasycznej fizjoterapii, wykorzystuje się również innowacyjne urządzenia w zakresu robotyki, takie jak np. Lokomat.

Pomoc w finansowaniu turnusów rehabilitacyjnych można uzyskać we współpracy z Fundacją Moc Pomocy, naszą partnerską firmą odszkodowawczą oraz w systemie Medi Raty.

Szczegółowych informacji na temat możliwości różnych form finansowania udziela recepcja Neuroportu. Tel. 48 500 490 590

Kontakt:
NEUROPORT Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej
ul. Bojerowa 28, 60-480 Poznań
+48 500 490 590,
e-mail: [email protected].
www.neuroport.pl

Bezpłatne konsultacje

Specjaliści Neuroportu z okazji "Mikołajek" 6 grudnia w godzinach od 10.00 do 15.00. będą udzielać bezpłatnych konsultacji. Konsultacje prowadzić będą fizjoterapeuci, logopeda, neuropsycholog, dietetyk.

Porada specjalisty, zwykle wyceniana na 150 złotych, teraz dostępna bezpłatnie! Wystarczy się zapisać na darmową wizytę, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty i odkryć, jak dbać o swoje zdrowie.

Skorzystaj z okazji otrzymania cennych porad od doświadczonych specjalistów, zapisując się już od 20 listopada. Rejestrację prowadzi recepcja Neuroportu, a dodatkowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu +48 500 490 590.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
20.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro