Reklama
Reklama

Śmierć młodego mężczyzny w warsztacie. Jest więcej szczegółów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Andrzej Rembowski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Andrzej Rembowski z Pixabay

Wstępnie podano, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

O tragedii już informowaliśmy na łamach epoznan.pl. Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek przy w warsztacie przy ul. Mielęckiego w Koźminku. "Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie dotyczące przygniecenia mężczyzny przez element samochodu ciężarowego. Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowany został już wyciągnięty, uwolniony. Strażacy niezwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo - oddechowej, którą kontynuował przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego" - mówił zaraz po zdarzeniu portalowi Kalisz24 INFO mł. asp. Jakub Pietrzak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

32-latka nie udało się uratować.

Do sprawy wraca dziś Radio Poznań. "Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek" - mówi dziennikarzom rzecznik Prokuratury okręgowej w Ostrowie Maciej Meler. "Do tego tragicznego zdarzenia doszło najprawdopodobniej w związku z pęknięciem podnośnika. Będzie to poddane dalszym szczegółowym badaniom. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok. To pozwoli na ostateczne ustalenie przebiegu tego zdarzenia i dokonanie jego karno-prawnej oceny - dodaje.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Przesłuchano już świadków, na miejscu swoje działania przeprowadził też biegły z zakresu techniki samochodowej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
37.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro