Reklama
Reklama

Poszła na Termy Maltańskie zrelaksować się. Wyszła z bólem głowy. "Czy nie można zrobić raz w tygodniu dzień tylko dla dorosłych?"

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. uroburos/pixabay.com
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. uroburos/pixabay.com

Mieszkanka Poznania zwróciła uwagę na hałasy.

Napisała do redakcji epoznan.pl w sprawie hałasujących dzieci - Czy nie można zrobić raz w tygodniu na Termach Maltańskich dnia tylko dla seniorów? Jak seniorzy mają się zrelaksować w tych wrzaskach i hałasach? Nawet do basenu zdrowotnego przychodzą dzieci z koloniami i uczą się pływać. Masakra, co za chaos. Dlaczego wszystko jest dla dzieci? To jest dyskryminacja starszych ludzi! - pożaliła się Czytelniczka w środowym liście do redakcji.

Termy Maltańskie, to park wodny o łącznej powierzchni lustra wody 5000 m2. Termy składają się z 4 stref Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun i SPA. Na Termach nigdy nie było podziału na dorosłych i dzieci. Na basenie trenują dzieci i nastolatkowie, którzy również biorą udział w zawodach pływackich. W najbliższym czasie, 11 listopada, w Termach odbędą się Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Gorące Ściganie na Termach", co powoduje, że młodzież przychodzi częściej niż zwykle trenować. Dodatkowo 29 listopada odbędą się Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych.

Na Termach znajduje się również szkoła pływania, która skupia między innymi młodzież szkolną - W Szkole Pływania Term Maltańskich oferujemy lekcje pływania i jego doskonalenia dla dzieci (od 5 roku życia), młodzieży i dorosłych. Uczymy wszystkich umiejętności pływackich. Oferujemy zajęcia, które wszechstronnie rozwijają ucznia i dają mu poczucie pełnego bezpieczeństwa w wodzie - czytamy na stronie Term Maltańskich.

Czy Twoim zdaniem basen powinien być podzielony na strefy dla dorosłych i dzieci?

  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro