Reklama

Zagadkowa sytuacja. Mężczyzna z raną postrzałową trafił do szpitala

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. GIS
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. GIS

To zdarzenie z Ostrowa Wielkopolskiego.

O zdarzeniu informuje portal wlkp24.info. Jak dowiedzieli się dziennikarze, sytuacja miała mieć miejsce w ubiegłą sobotę rano przy ulicy Witosa w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna z raną postrzałową trafił do szpitala. "Rana jest powierzchowna i nie wymagała wykonania operacji. Pacjent jest w dobrym stanie i przebywa na Oddziale Chirurgicznym" - powiedział portalowi wlkp24.info Adam Stangret, zastępca kierownika ostrowskiego SOR-u.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA

Jak informują dziennikarze lokalnego portalu, na miejscu pojawiła się też ekipa Telewizji Proart. W rozmowie ze sprzedawcami na targowisku przy ulicy Witosa nic nie ustalono. Każda z pytanych osób była zaskoczona. Jak przekazano, nikt nie słyszał o takim zdarzeniu.

Sytuacji nie komentują również policjanci. Nieoficjalnie dziennikarze ustalili, że "miała wystrzelić broń gazowa i nie było to celowe działanie". Trwa wyjaśnianie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego województwa
11℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro