Reklama
Reklama

Dziś ostatnia szansa na taką wizytę w Palmiarni. Będzie "widowiskowy LED show"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. L.T.
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. L.T.

To ostatnie nocne zwiedzanie w tym roku.

Podczas nocnego zwiedzania Palmiarni chętni będą mogli zobaczyć wszystkie atrakcje, nawet takie których nie widać w ciągu dnia. Ostatnia w tym roku Noc w Palmiarni będzie okazją do podziwiania ekspozycji roślin w wyjątkowej atmosferze. Przygotowano też inne atrakcje.

"Widowiskowy LED Show Duetu WhiteNight przeniesie was do uniwersum fantastycznego ekosystemu spoza układu słonecznego. Całkiem podobnego do ziemskiego ale jednak zupełnie innego. Świat, w którym jego mieszkańcy żyją w ścisłej zażyłości z naturą, chroniąc ją i stanowiąc jej integralną część będzie inspiracją choreografii duetu, który tworzą od ponad 10 lat Alisa i Denys. LEDowe wachlarze i piłki symbolizować będą bioluminescencyjne rośliny tajemniczej przestrzeni, w której wszystkie żywe istoty i przyroda stanowią jedność" - zapowiada Aleksandra Tomczyk z Palmiarni Poznańskiej.

"Tancerze mówią o sobie: "tańczymy z miłością, tańczymy ze światłem". Dajcie się porwać atmosferze Nocy w Palmiarni i uruchomcie pokłady kreatywności - przebrania, niebieskie makijaże i świecące gadżety z pewnością urozmaicą to wydarzenie" - dodaje i podkreśla, że występ duetu w pawilonie III zawiera efekty świetlne, które mogą powodować dyskomfort i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Taneczna podróż rozpocznie się o godzinie 20:45 i podzielona będzie na 3 sekwencje występów. Przybliżone godziny występów to: 20:45, 21:30, 22:15.
Przypominamy. Noc w Palmiarni odbędzie się 27 października 2023, rozpocznie o 20:00 i potrwa do 2.00 w nocy. Kasa czynna będzie do godziny 1:00. Na wydarzenie wejdziemy z biletem do Palmiarni. Kosztują one 16 złotych normalny i 12 złotych ulgowy.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro