Reklama
Reklama

W Poznaniu powstaje Wielka Fabryka Elfów. Świąteczna kraina będzie działać na MTP

fot. Wielka Fabryka Elfów
fot. Wielka Fabryka Elfów

Wielkie otwarcie w listopadzie.

Przez nieco ponad miesiąc poznaniacy, ale też wszyscy inni chętni, będą mogli odwiedzać Wielką Fabrykę Elfów, która powstanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uroczyste otwarcie zaplanowano na 20 listopada, a fabryka będzie działać do 22 grudnia. Jak łatwo się domyślić, to atrakcja przygotowana głównie z myślą o dzieciach, tych w wieku od 3 do 10 lat.

- To tu najmłodsi pomagają Elfom ocalić święta, poznając siłę współpracy, a na końcu spotykają Świętego Mikołaja. Dorośli zaś uśmiechają się, z zachwytem odkrywając kolejne uliczki miasteczka Elfów. Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenia, pełne magii, zabawy i radości - zapowiadają organizatorzy.

Fabrykę będzie można zwiedzać zgodnie z fabułą opowieści, która zakłada pewne problemy Elfa Kompozytora. Miał on zaprezentować świąteczną melodię, ale rozsypały mu się nutki i nie potrafi sobie przypomnieć odpowiedniej kolejności dźwięków. - Czasu jest bardzo mało. Całe szczęście Elf nie jest sam. Dzieci wraz z Elfami Przewodnikami muszą ruszyć w poszukiwaniu kolejności nutek w partyturze melodii świąt. Czy znajdą je wszystkie? Czy wybrzmi melodia świąt? - dodają.

Atrakcja powstała z myślą o grupach zorganizowanych, ale też indywidualnych zwiedzających. Ceny biletów w przypadku wejścia indywidualnego zaczynają się od 59 złotych za osobę. Zwiedzanie trwa około dwie godziny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro