Reklama

W czwartek zmienią organizację ruchu na kilku ulicach w centrum Poznania

fot. PIM
fot. PIM

Ze względu na zaplanowane prace.

Od czwartku zamknięty będzie przejazd ulicą Kantaka w obu kierunkach. Powodem jest konieczność przeprowadzenia prac na sieciach podziemnych. - Wobec zamknięcia ul. Kantaka, dla dojeżdżających do posesji wprowadzona zostanie możliwość jednokierunkowego przejazdu ulicą 27 Grudnia w stronę Okrąglaka. Kierowcy będą mogli więc skręcić z ul. 3 Maja w ul. 27 Grudnia i dojechać nowo ułożonym torowiskiem tramwajowym do skrzyżowania z ul. Fredry i Mielżyńskiego - podają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Ale to nie koniec. Zamknięty zostanie też wjazd na południową jezdnię placu Wolności od Al. Marcinkowskiego. Do posesji będzie można dojechać od strony ulicy 3 Maja. - Udostępniony zostanie również dojazd do posesji przy ul. Ratajczaka - z ul. Św. Marcin będzie można skręcić w lewo w stronę Arkadii, przy czym ten odcinek ul. Ratajczaka będzie ulicą ślepą (bez przejazdu) - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro