Reklama

W czwartek zmienią organizację ruchu na kilku ulicach w centrum Poznania

fot. PIM
fot. PIM

Ze względu na zaplanowane prace.

Od czwartku zamknięty będzie przejazd ulicą Kantaka w obu kierunkach. Powodem jest konieczność przeprowadzenia prac na sieciach podziemnych. - Wobec zamknięcia ul. Kantaka, dla dojeżdżających do posesji wprowadzona zostanie możliwość jednokierunkowego przejazdu ulicą 27 Grudnia w stronę Okrąglaka. Kierowcy będą mogli więc skręcić z ul. 3 Maja w ul. 27 Grudnia i dojechać nowo ułożonym torowiskiem tramwajowym do skrzyżowania z ul. Fredry i Mielżyńskiego - podają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Ale to nie koniec. Zamknięty zostanie też wjazd na południową jezdnię placu Wolności od Al. Marcinkowskiego. Do posesji będzie można dojechać od strony ulicy 3 Maja. - Udostępniony zostanie również dojazd do posesji przy ul. Ratajczaka - z ul. Św. Marcin będzie można skręcić w lewo w stronę Arkadii, przy czym ten odcinek ul. Ratajczaka będzie ulicą ślepą (bez przejazdu) - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
71.50 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro