Reklama

Śmiałkowie wskoczyli do lodowatej wody. "Ciepła, jak na tę porę roku temperatura"

fot. Jacek Jaśkowiak/Facebook
fot. Jacek Jaśkowiak/Facebook

W Gnieźnie miłośnicy zimnych kąpieli otworzyli sezon na morsowanie.

Śmiałkowie spotkali się w Jeziorze Wianiary, aby wspólnie wziąć zimną kąpiel - Niestraszny im deszcz i kilkanaście stopni na termometrze zanurzonym w wodzie. Królewskie Morsy Gniezno w niedzielne popołudnie postanowiły zażyć pierwszej kąpieli - poinformował portal gniezno24.com

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 lutego!
REKLAMA

Poznańskie Morsy natomiast planują otwarcie sezonu na 29 października o godzinie 10:00 w Jeziorze Kierskim na plaży Łabędziej.

Na początku tego roku w styczniu na morsowanie zapraszał również prezydent Jacek Jaśkowiak, który przyznał, że morsuje już od 20 lat - Sam robię to już od około 20 lat i myślę, że ma to bardzo pozytywny wpływ na moje zdrowie - zachęcał w styczniu 2023 prezydent Poznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Fatalne wiadomości pogodowe. Czeka nas powtórka z gołoledzi!
-4℃
-8℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
47.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro