Reklama

Są nowe informacje w sprawie "człowieka ptaka" z Piątkowa

fot. FB
fot. FB

Ma to być "performance".

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o mężczyźnie w nietypowym stroju, który ma rzekomo zaczepiać dzieci na Piątkowie. Ma zapraszać do wspólnych zdjęć i "w krzaki". Policjanci potwierdzili nam w czwartek, że zgłoszono im dziwnie zachowującego się mężczyznę na osiedlu Chrobrego, ale gdy dotarli na miejsce, już go nie znaleźli.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Do naszej redakcji napisał prawdopodobnie sam zainteresowany. Prawdopodobnie, bo nie możemy zweryfikować, czy to on jest autorem wiadomości. - Witam, artykuł o człowieku w masce ptaka to kłamstwa i pomówienia, sprawa o zniesławienie została zgłoszona a wyjaśnienia zlożone na policji, jedyne dziecko z jakim miałem kontakt to dziewczynka która zrobiła sobie że mną zdjęcia ( zaznaczam że sama podeszła i poprosiła o zdjęcie a ja nie interagowałem (?) ani nie dotykałem dziecka) wszelkie informacje są zmyślone i osoby propakujące zniesławienie mojej osoby zostaną pociągniete do odpowiedzialności karnej - napisał (pisownia oryginalna).

Marta Mróz z poznańskiej policji wyjaśnia, że policjanci dotarli do mężczyzny. - Znamy jego dane, wiemy gdzie mieszka. - Jak przyznał, jego strój to pewnego rodzaju performance. Jego celem nie było zagrożenie komukolwiek - mówi. - Przekazaliśmy mu informację, że jego strój i zachowanie mogą budzić niepokój. Nic jednak nie wskazuje na to, by doszło do czynu zabronionego - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro