Reklama
Reklama

Kilka dni utrudnień w centrum. "Wykonawca został zobowiązany do korekty ustawienia słupa trakcyjnego"

fot. PIM
fot. PIM

Zapowiedziano prace trakcyjne na skrzyżowaniu ul. Św. Marcin i al. Niepodległości

Niedawno na przebudowanej w ramach Programu Centrum ul. Św. Marcin między ul. Gwarną a mostem Uniwersyteckim wprowadzona została stała organizacja ruchu. Niebawem znów trzeba się będzie liczyć z utrudnieniami. W dniach 20-23 października przewidziane są prace trakcyjne, w trakcie których obowiązywać będą czasowe zmiany w organizacji ruchu.
"Wykonawca inwestycji został zobowiązany do korekty ustawienia słupa trakcyjnego w północnej części skrzyżowania ulic Św. Marcin oraz al. Niepodległości" - zapowiadają przedstawiciele PIM. "Prace prowadzone będą od rana w piątek (20 października), a zakończą się w poniedziałek (23 października). Ze względów bezpieczeństwa wyłączony zostanie skrajny lewoskręt w al. Niepodległości ze Św. Marcina oraz środkowy pas dla rowerów na ul. Św. Marcin na wysokości Zamku" - dodają. "Prosimy o zachowanie ostrożności" - apelują.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro