Reklama
Reklama

Niebawem ostatnia szansa na taką wizytę w Palmiarni. Zapowiadają "widowiskowy LED show"

Tłumy przed jedną z wcześniejszych akcji | fot. L.T.
Tłumy przed jedną z wcześniejszych akcji | fot. L.T.

To ostatnie nocne zwiedzanie w tym roku.

Podczas nocnego zwiedzania Palmiarni zapowiedzianego na 27 października chętni będą mogli zobaczyć wszystkie atrakcje, nawet takie których nie widać w ciągu dnia. Ostatnia w tym roku Noc w Palmiarni będzie okazją do podziwiania ekspozycji roślin w wyjątkowej atmosferze. Przygotowano też inne atrakcje.

"Widowiskowy LED Show Duetu WhiteNight przeniesie was do uniwersum fantastycznego ekosystemu spoza układu słonecznego. Całkiem podobnego do ziemskiego ale jednak zupełnie innego. Świat, w którym jego mieszkańcy żyją w ścisłej zażyłości z naturą, chroniąc ją i stanowiąc jej integralną część będzie inspiracją choreografii duetu, który tworzą od ponad 10 lat Alisa i Denys. LEDowe wachlarze i piłki symbolizować będą bioluminescencyjne rośliny tajemniczej przestrzeni, w której wszystkie żywe istoty i przyroda stanowią jedność" - zapowiada Aleksandra Tomczyk z Palmiarni Poznańskiej.

"Tancerze mówią o sobie: "tańczymy z miłością, tańczymy ze światłem". Dajcie się porwać atmosferze Nocy w Palmiarni i uruchomcie pokłady kreatywności - przebrania, niebieskie makijaże i świecące gadżety z pewnością urozmaicą to wydarzenie" -
dodaje i podkreśla, że występ duetu w pawilonie III zawiera efekty świetlne, które mogą powodować dyskomfort i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Taneczna podróż rozpocznie się o godzinie 20:45 i podzielona będzie na 3 sekwencje występów. Przybliżone godziny występów to: 20:45, 21:30, 22:15.

Noc w Palmiarni odbędzie się 27 października 2023, rozpocznie o 20.00 i potrwa do 2.00 w nocy. Kasa czynna będzie do godziny 1:00. Na wydarzenie wejdziemy z biletem do Palmiarni. Kosztują one 16 złotych normalny i 12 złotych ulgowy.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro