Reklama
Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził Wielkopolskę. Według niego zwycięzcą poniedziałkowej debaty był Szymon Hołownia

fot. Władysław Kosiniak-Kamysz/Facebook
fot. Władysław Kosiniak-Kamysz/Facebook

Prezes PSL pojawił się we wtorek w Lesznie.

Politycy coraz częściej przed wyborami odwiedzają Wielkopolskę. Najpierw Donald Tusk, potem Mateusz Morawiecki, który w efekcie przełożył swoją wizytę w Wielkopolsce.

We wtorek Władysław Kosiniak-Kamysz będący z wykształcenia doktorem nauk medycznych i jednocześnie prezesem PSLu odwiedził wielkopolskie miasto. Podczas spotkania z radością oznajmił, że według niego zwycięzcą poniedziałkowej debaty jest Szymon Hołownia z Polski 2050, który startuje w najbliższych wyborach razem w koalicji pod nazwą "Trzecia Droga".

Na spotkanie z prezesem przyszli sympatycy ludowców i działacze partii, obecni i byli - relacjonuje portal leszno24.pl i dodaje, że na spotkaniu pojawiło się również liczne grono kandydatów do sejmu startujących z listy "Trzeciej Drogi" w okręgu kalisko-leszczyńskim.

Prezes PSLu Kosiniak-Kamysz agitował do głosowania w zbliżających się wyborach i podkreślał, że kandydaci z "Trzeciej Drogi" są warci głosowania i na pewno nie zawiodą tych, którzy na nich oddadzą swój głos.

Wrocław, Leszno i Poznań, dziękuję za wszystkie rozmowy i dobre słowa. To dzięki Wam zmiana na lepsze jest możliwa. Proszę Was o zaangażowanie i głos 15. października - napisał w social mediach Władysław Kosiniak-Kamysz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
12.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro