Reklama
Reklama

Kolejny transparent uderzający w PiS w mieście. Wiadomo, kto stoi za manifestacją, którą zapowiada

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Pojawił się na wiadukcie nad ulicą Hetmańską.

Tym razem na transparencie można przeczytać "Dali 12000 Ruskim od wybuchu wojny". O wcześniejszych hasłach pisaliśmy TUTAJ. Na każdym z banerów pojawia się przekreślone logo PiS oraz data 7 października i adres: Młyńska 14. To właśnie pod tym adresem mieście się poznańska siedziba PIS, a na ten dzień w Urzędzie Miasta zgłoszono przeprowadzenie zgromadzenia.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

W końcu wiadomo, jakie to zgromadzenie odbędzie się w sobotę na Młyńskiej. Organizuje je Młodzież Wszechpolska, a ma to być manifestacja pod hasłem "STOP MASOWEJ IMIGRACJI". - Chcemy wyrazić nasz sprzeciw wobec niekontrolowanego napływu imigrantów do Polski, zarówno z Azji i Afryki, jak i z Ukrainy czy Gruzji. Afera wizowa, świadczenia socjalne i przywileje dla obywateli Ukrainy, fala gwałtów, napaści i innych przestępstw oraz brak jakiejkolwiek kontroli polskiego rządu nad tą sytuacją, zmuszają nas do wyjścia na ulice. Polska stała się wielokulturowa i wieloetniczna w bardzo krótkim czasie. Widzimy w tym realne zagrożenie. Zapraszamy więc mieszkańców Poznania i okolic na naszą manifestację, byśmy wspólnie wywarli nacisk na polityków - wyjaśniają organizatorzy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
1.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro