Reklama
Reklama

Wielkopolanka będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss International w Japonii

fot. Biuro Miss Polski
fot. Biuro Miss Polski

To jeden z najważniejszych konkursów piękności na świecie.

Julia Marcinkowska ma 22 lata i pochodzi ze Ślesina. Została I Wicemiss Polski i to właśnie ona pojedzie do Tokio, gdzie już 26 października odbywać się będzie konkurs Miss International. Wielkopolanka studiuje i mieszka w Poznaniu. Jej pasją jest śpiew - studiuje śpiew musicalowy na Akademii Muzycznej.

Marcinkowska do Japonii leci 11 października. Weźmie udział w zgrupowaniu finalistek, a następnie w gali finałowej, na której prezentować się będzie 76 kobiet z całego świata. - Jednym z elementów prezentacji podczas finałowej gali jest pokaz w stroju narodowym, który zaprojektowała dla Julii młoda artystka: LaRosA Agnieszka Rosłaniec. Kreacja inspirowana jest polskimi kwiatami. Symbolizuje ludzki rozkwit i siłę kobiecości. To także symbol miłości do natury i symbiozy ze światem - informuje organizator Miss Polski.

- Oprócz jej największej pasji, jaką jest muzyka, interesuje się medycyną i psychologią. Na co dzień jest osobą bardzo ambitną, pracowitą i dążącą do swoich celów. Nie lubi nudy, monotonii - u niej stale musi się coś dziać - dodaje. Bardzo chciałaby mieć psa rasy Golden retriever, uwielbia też podróże.

A to próbka jej możliwości wokalnych:


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro