Reklama

Stary Browar obchodzi 20. urodziny. Dla poznaniaków przygotowano muzyczny prezent. Wstęp za darmo!

Materiały prasowe | fot. Dawid Gut
Materiały prasowe | fot. Dawid Gut

Koncert zaplanowano na dziś.

5 listopada Stary Browar będzie świętował 20. rocznicę otwarcia pierwszego skrzydła, Atrium. Obchody urodzin już się rozpoczęły, a jedną z jubileuszowych atrakcji będzie koncert The Dumplings w Parku Starego Browaru.

"Nie ma Starego Browaru bez Was. Kluczowym składnikiem sukcesu tego miejsca i dwudziestoletniej już historii najbardziej unikalnego centrum handlowego w Polsce są nasi Klienci. Chcemy podziękować Wam za wspólne 20 lat muzycznym prezentem" - informują organizatorzy ze Starego Browaru

Koncert The Dumplings jest częścią obchodów 20. urodzin Starego Browaru. Pierwszą z atrakcji, jaką na tę okazję przygotowało centrum, jest otwarta 1 września 2023 r. retrospektywna wystawa Gianniego Versace w Galerii na Dziedzińcu. "Stary Browar to dla poznaniaków, gości z regionu i turystów miejsce odkryć - na gruncie mody, kultury, gastronomii" - mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu poznańskiego centrum. "Urodzinowy program zbudowaliśmy wokół najważniejszych wyróżników Starego Browaru, wyjątkowe wydarzenia artystyczne, muzyczne i modowe to od 2003 roku stały element naszej oferty" - dodaje.

Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00.

Centrum handlowe Stary Browar w Poznaniu otwarto 5 listopada 2003 roku. Jego pomysłodawczynią i pierwszą właścicielką jest przedsiębiorczyni i kolekcjonerka sztuki Grażyna Kulczyk, która stworzyła unikalny koncept miejsca łączącego funkcje komercyjne i kulturotwórcze. Od 2015 r. właścicielem Starego Browaru jest fundusz DWS Grundbesitz GmbH.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
53.16 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro