Reklama

Zaginął poznaniak!

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Od kilku dni nastolatek nie kontaktował się z bliskimi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań - Wilda poszukują małoletniego. "21 września w godzinach wieczornych, 15-latek samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania przy ul. Chłapowskiego w Poznaniu i do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną" - informuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Jak przekazano, w dniu zaginięcia chłopak ubrany był w szare spodnie moro, zieloną koszulkę i czarno-czerwone buty. Miał ze sobą sportowy plecak z ubraniami. Zabrał też kartę PEKA oraz legitymację szkolną.

"Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonów: 47 77 12511/12 lub 112!" - dodaje policjantka.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 2.10.2023 r., godz. 13.26
    Aktualizacja
    poniedziałek, 2.10.2023 r., godz. 13.26
    Nastolatka odnaleziono.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro