Reklama

Wielki rynek ze smakołykami na MTP. Rozpoczęły się najsmaczniejsze targi w kraju

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Ruszyły Smaki Regionów.

Od piątku do niedzieli na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się targi Smaki Regionów. To miejsce, w którym swoje wyroby prezentują i sprzedają wytwórcy produktów z całego kraju. Można tu kupić najlepsze pieczywo, wędliny, sery, a nawet domowe wypieki. Nie brakuje przetworów, miodów, wina i nalewek.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Jak zaznaczają organizatorzy, na wydarzenie zdecydowanie warto przyjść głodnym. - Na zwiedzających czekać będą setki wystawców i degustacje ich potraw. Ważnym punktem imprezy jest także scena kulinarna, na której będą miały miejsce m.in. pokazy gotowania. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia również znajdą coś dla siebie, bowiem będą mogli spróbować swoich sił w warsztatach kulinarnych. Dzieci wcielą się w małych piekarzy i osobiście sprawdzą jak powstaje pieczywo.

Zachętą dla odwiedzających na pewno jest to, że wstęp na targi jest bezpłatny. Impreza potrwa do niedzieli włącznie w pawilonie 3A MTP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro