Reklama
Reklama

Duża akcja strażaków na poznańskim Starym Mieście. W akcji chemicy, trwa reanimacja

fot. poznan_moment IG
fot. poznan_moment IG

Interwencja ma miejsce na ulicy Masztalarskiej.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Na Masztalarskiej w pobliżu Kramarskiej ogromna akcja, wszystkie służby - napisał.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Policjanci potwierdzają nam, że są na miejscu do pomocy straży pożarnej. Dyżurny wojewódzkich strażaków przyznaje natomiast, że chodzi o jakąś substancję chemiczną, ale na ten moment nie może przekazać więcej informacji.

Jak informuje dyżurny wielkopolskich strażaków, służby wezwano na miejsce do osoby, która mogła zatruć się niezidentyfikowaną substancją chemiczną. - W tej chwili prowadzona jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa - mówi. - Analizujemy to co się stało pod kątem występowania w pomieszczeniu substancji niebezpiecznych - dodaje.

  • Aktualizacja
    piątek, 29.09.2023 r., godz. 12.16
    Aktualizacja
    piątek, 29.09.2023 r., godz. 12.16
    Jakub Wakuluk z poznańskiego pogotowia ratunkowego potwierdza, że karetkę wezwano do 35-letniej kobiety, która miała zażyć szkodliwą substancję chemiczną. - W trakcie reanimacji jest transportowana do szpitala - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
6.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro