Reklama
Reklama

Kolejna globalna firma przeniosła swoją siedzibę do kompleksu Nowy Rynek. Będą nowe miejsca pracy

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Firma z branży IT Wunderman Thompson Technology otworzyła w tym miejscu swoje biuro.

"Kluczem do sukcesu miasta są dobre miejsca pracy. By one powstawały, potrzebujemy nowych inwestorów, dla których istotny jest m.in. wysoki standard przestrzeni biurowej i dobra lokalizacja. Nowy Rynek bez wątpienia spełnia te parametry. To obecnie chyba najlepsza lokalizacja dla biznesu w naszym mieście. Po pierwsze ze względu na to, że znajduje się w ścisłym centrum, a po drugie dlatego, że miejsce to jest dobrze skomunikowane transportem publicznym. Jestem przekonany, że firma Wunderman Thompson Technology będzie tam miała doskonałe warunki do rozwoju" - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Miasta.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wunderman Thompson Technology w Poznaniu obecny jest już od 18 lat (wcześniej pod marką Cognifide), jako część sieci Commerce & Technology. Firma zatrudnia około 400 osób w całym kraju. Z oddziałem w Poznaniu współpracuje prawie 300 osób. W związku z przeprowadzką do nowego biura Wunderman Thompson planuje także zwiększyć zatrudnienie w stolicy Wielkopolski.

Firma od lat angażuje się także we wsparcie lokalnej społeczności. Nie tylko organizuje staże studenckie, ale też stworzyła akcję społeczną Project Shoebox, polegającą na zbiórce środków higienicznych i kosmetyków dla kobiet w trudnej sytuacji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
35.30 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro