Reklama
Reklama

W środę wstrzymano pracę w fabrykach VW w Poznaniu i Wrześni. "Odwołano trzecią zmianę"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. VW Poznań
Zdjęcie ilustracyjne | fot. VW Poznań

Okazało się, że to wynik awarii, przez którą nie pracowały też zakłady m.in. w Niemczech.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Wielka awaria w zakładach Volkswagena. Odwołana III zmiana - napisał do nas w środę wieczorem. Już w środę próbowaliśmy to potwierdzić, ale odpowiedź otrzymaliśmy w czwartek.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Rzeczniczka Volkswagen Poznań potwierdza, że w nocy zakłady nie pracowały. - Wczoraj w godzinach popołudniowych wystąpiły problemy z infrastrukturą IT w sieci Volkswagena. Zostały one jednak rozwiązane w ciągu nocy i sieć znów działa stabilnie. Dotknięte aplikacje są obecnie ponownie uruchamiane. Globalna sieć produkcyjna jest uruchamiana i spodziewamy się, że produkcja będzie przebiegać zgodnie z planem. Poszczególne systemy mogą nadal być dotknięte skutkami awarii ale jest to faza przejściowa. Nadal nic nie wskazuje na to, by zakłócenie było spowodowane czynnikami zewnętrznymi - tłumaczy Patrycja Kasprzyk.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro