Reklama
Reklama

Ksiądz z Wielkopolski hitem internetu. A wraz z nim młoda para ćwicząca przysięgę małżeńską

fot. Obraz StockSnap, Pixabay
fot. Obraz StockSnap, Pixabay

Nagranie pojawiło się na Tik Toku i wzbudziło ogromny entuzjazm.

Na Tik Toku pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać parę młodą na chwilę przed zawarciem związku małżeńskiego w kościele. Para w towarzystwie księdza ćwiczy przebieg ceremonii, która odbędzie się wkrótce przed ołtarzem. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby ksiądz udzielający im ślubu w nieco niestandardowy sposób podszedł do sprawy. Prawdopodobnie chciał rozluźnić atmosferę, bo jak wiadomo, tuż przed ślubem bywa się zestresowanym.

- Patrz na nią, bo ci zaraz dam! - grzmiał do pana młodego duchowny, gdy ten odmawiając próbną przysięgę przestał patrzeć na wybrankę swojego serca. Ta natomiast słowo w słowo powtarzała po księdzu to, co mówił, włącznie z "reszta w kościele". Duchowny zaapelował do panny młodej, by nie była taka spięta, a panu młodego polecił, by nie "rozczapierzał" dłoni wybranki, gdy będzie jej zakładał obrączkę. - Nie będziesz miał łatwo bracie! - żartował też do pana młodego.

Podejście księdza zdecydowanie wzbudziło ogromny entuzjazm w sieci. Wiele osób chciałoby, aby to właśnie on uczestniczył w ich zaślubinach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
19.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro