Reklama
Reklama

Nowy klub fitness Fabryki Formy w Poznaniu!

Już 11 października na sportowej mapie Poznania pojawi się nowy klub fitness - Fabryka Formy Korty Arena. Klub jest zlokalizowany w sąsiedztwie Hali Widowiskowo-Sportowej Arena przy ul. Reymonta w Poznaniu. Liczy 3100 mkw. powierzchni i oferuje m.in. osiem stref treningowych oraz innowacyjny program zajęć SkillX.

Fabryka Formy Korty Arena to nowoczesny obiekt, dostosowany do różnorodnego treningu. Będzie można skorzystać w nim z siłowni, zajęć fitness, kortu do tenisa, sześciu kortów do badmintona, trzech do squasha, solarium, sauny suchej i infrared oraz fitbaru. Miejsce jest dostosowane do potrzeb każdego, bez względu na stopień zaawansowania.

Wśród zajęć grupowych znajdą się przede wszystkim treningi wzmacniające, wytrzymałościowe, Les Milles, taneczne, body&mind i metaboliczne. Dostępny będzie również innowacyjny trening SkillX. Kompleksowy trening grupowy pod okiem trenera skupia się na czterech filarach sprawności fizycznej - zwinności, sile, szybkości i wytrzymałości. W trakcie ćwiczeń trenujący korzystają z profesjonalnego sprzętu cardio i akcesoriów.

Fabryka Formy Korty Arena to nie tylko miejsce treningu siłowego czy fitness, ale również miejsce relaksu i odprężenia. Klub oferuje możliwość skorzystania z sauny suchej oraz infrared, a także solarium. W fitbarze będą natomiast dostępne zdrowe przekąski, koktajle i posiłki, które pozwolą zregenerować się po treningu.

Na wielkie otwarcie 11 października zaplanowano mnóstwo atrakcji: różnorodne zajęcia grupowe, zajęcia sportowe na siłowni, konsultacje z trenerem i dietetykiem. Oprócz tego na klientów nowego klubu będzie czekać smaczny poczęstunek od Nice To Fit You, Cud i Miód Catering oraz Olimp Sports, a także mecz pokazowy badmintona i pickleball. To wszystko przy dźwiękach muzyki na żywo od Dj Matthew Clarck.

Karnety do klubu można nabyć w promocyjnej cenie w przedsprzedaży - jedynie 5 zł za pierwszy miesiąc. Przedsprzedaż ONLINE lub stacjonarnie w klubie od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-18.00, a w soboty w godz. 10.00-16.00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro