Reklama
Reklama

Utrudnienia na skrzyżowaniu w centrum miasta. Policjanci ręcznie sterują ruchem

fot. LP
fot. LP

To w związku z budową drogi rowerowej.

Prace związane z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego, Garbary i Małe Garbary rozpoczęły się dzień później niż planowano.
"Będą one prowadzone etapami. Ich rozpoczęcie codziennie zaplanowano na godzinę 9.00, po porannym szczycie komunikacyjnym, a zakończenie na godzinę 14.00, przed rozpoczęciem się szczytu popołudniowego. W tym czasie należy liczyć się ze znaczącymi ograniczeniami przejazdu i ręcznym sterowaniem ruchem" - zapowiadają przedstawiciele PIM.

"Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności, zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie i - w miarę możliwości - wybieranie tras alternatywnych. Przypominamy, że kierowcy nadjeżdżający ze wschodu w kierunku centrum na rondzie Śródka powinni kierować się na rondo Rataje. Natomiast od strony Naramowic warto wybrać trasę przez ul. Szelągowską, Armii Poznań do al. Niepodległości" - dodają.

Na środę zaplanowano ułożenie warstwy ścieralnej na lewoskręcie z ul. Estkowskiego w ul. Garbary. Jak podkreślono, w tym czasie kierowcy chcący dojechać do placu Bernardyńskiego będą musieli skorzystać z objazdu przez ul. Małe Garbary, Bóżniczą i Grochowe Łąki.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro