Reklama
Reklama

Poranna ewakuacja budynku WSK Poznań

fot. ig: poznan_moment
fot. ig: poznan_moment

To na szczęście ćwiczenia.

O zderzeniu informuje nas Poznański Trójkąt Bermudzki. Jak można zauważyć na przesłanych do nas zdjęciach, ewakuacja rano została przeprowadzona na terenie Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego na ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak udało nam się ustalić o całej akcji nic nie wiedzą ani policjanci ani poznańscy strażacy. Z pytaniami zwróciliśmy się też do wojska. Zarówno Centrum szkolenia Wojsk Lądowych, jak i 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nic o takich działaniach nie wie.

Ostatecznie dowiadujemy się, że są to wewnętrzne ćwiczenia w związku z próbną ewakuacją Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Nic poważnego w tym miejscu się nie dzieje i nie działo. Jak dowiadujemy się od pracownika firmy wszystko przebiegało zgodnie z założeniami i było wcześniej zaplanowane. Jak zapewniono, nic poważnego się nie działo. Firma funkcjonuje normalnie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro