Reklama
Reklama

Poranna ewakuacja budynku WSK Poznań

fot. ig: poznan_moment
fot. ig: poznan_moment

To na szczęście ćwiczenia.

O zderzeniu informuje nas Poznański Trójkąt Bermudzki. Jak można zauważyć na przesłanych do nas zdjęciach, ewakuacja rano została przeprowadzona na terenie Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego na ul. Unii Lubelskiej w Poznaniu.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Jak udało nam się ustalić o całej akcji nic nie wiedzą ani policjanci ani poznańscy strażacy. Z pytaniami zwróciliśmy się też do wojska. Zarówno Centrum szkolenia Wojsk Lądowych, jak i 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nic o takich działaniach nie wie.

Ostatecznie dowiadujemy się, że są to wewnętrzne ćwiczenia w związku z próbną ewakuacją Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego. Nic poważnego w tym miejscu się nie dzieje i nie działo. Jak dowiadujemy się od pracownika firmy wszystko przebiegało zgodnie z założeniami i było wcześniej zaplanowane. Jak zapewniono, nic poważnego się nie działo. Firma funkcjonuje normalnie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro