Reklama
Reklama

Quadro oferuje gotowe mieszkania inwestycyjne

U zbiegu ulic Smolna i Główna powstał kameralny budynek wielorodzinny, którego inwestorem jest Quadro Development. Wśród wybudowanych lokali znalazły się również propozycje dla wymagających klientów inwestycyjnych. Inwestorzy poszukujący mieszkań pod wynajem znajdą dla siebie pakiety małych lokali. Dzięki takiej ofercie można nabyć w pakiecie kawalerkę już od 185.000zł brutto.

Quadro Development oferuje pakiet M47 o łącznej powierzchni 103 mkw., a składający się z 2 kawalerek oraz 2 mieszkań 2-pokojowych z osobnymi kuchniami oraz pakiet M43 o łącznej powierzchni 127 mkw., a składający się z 4 kawalerek oraz mieszkania 2-pokojowego.

Tak przygotowane lokale to możliwość dywersyfikacji i szybkiego wynajmu. To gotowy produkt dla osób traktujących nieruchomość jak doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów. Również położony na parterze lokal o pow. 34 mkw. jest dobrą propozycją dla prowadzenia działalności usługowo-biurowej ze względu na położenie bezpośrednio przy ulicy.

Nowe mieszkania od Quadro Development, w ramach inwestycji w północno-wschodniej części miasta, cieszą się ogromną popularnością. W ofercie budynku wielorodzinnego Rynek Wschodni, pozostała ostatnia kawalerka, ale też ostatnie mieszkanie 2-pokojowe i 3-pokojowe. Szczególną uwagę należy zwrócić na 2 apartamenty o powierzchni powyżej 100 mkw. (M43 i M47). Pierwszy z nich M43, o powierzchni 132,8 mkw. to wygodne mieszkanie dla rodziny składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni z jadalnią, 2 łazienek. Do lokalu przynależy balkon oraz dodatkowo lokal ten posiada taras na dachu o metrażu aż 38 mkw. Natomiast mieszkania M47 o pow. 103mkw i dwóch balkonach jest doskonała ofertą dla rodziny szukającej mieszkania 4-pokojowego

Dla klienta inwestycyjnego ważny jest nie tylko projekt, sprzyjający inwestycji, ale także możliwość współpracy z doświadczonym deweloperem, który ma już dobrą markę. Quadro Development to deweloper, który w swoim portfolio posiada kilka zrealizowanych inwestycji na terenie Poznania - Sielska 14, Bosa 7, Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary. W 2022 roku spółka wprowadziła na rynek kolejną inwestycję o nazwie Rynek Wschodni.

Każdy z projektów Quadro Development wyróżnia się kameralnym charakterem, ale też dbałością o jakość wykonania, czy wręcz każdy detal. W przypadku inwestycji Rynek Wschodni, będą dodatkowe udogodnienia jak: videodomofony i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach lokali. Będzie winda i podziemna hala garażowa na 31 samochodów oraz garaż dwustanowiskowy dedykowany dla dużego mieszkania. Warte podkreślenia jest kompleksowe wykonanie części wspólnych - zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Teren zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych i chodników. Całość dopełni zieleń i elementy małej architektury.

- Jeszcze w tym roku zakończymy realizację, a następnie dokonamy wszelkich odbiorów i przekażemy klucze klientom. Natomiast teraz skupiamy się na bieżących działaniach i obsłudze klientów, których bardzo szybko przybywa, także za sprawą programu "Pierwsze Mieszkanie", czy też łagodzenia kryteriów kredytowych przez banki - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Ceny rozpoczynają się od 10 200 złotych brutto za mkw.

Lokalizacja inwestycji oznacza wiele korzyści zarówno dla przyszłych najemców, jak i klientów, którzy zakupili mieszkanie dla własnych potrzeb. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Warto dodać, że w nowej perspektywie unijnej, obejmującej lata 2021-27, Miasto Poznań zamierza przedłużyć linie tramwajową z pętli Zawady do stacji Poznań Wschód. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Niedaleko znajduje się także Stary Rynek oraz popularny kompleks rekreacyjny Malta. Taka lokalizacja z pewnością potwierdza nabywcom słuszność dokonanego wyboru.

Biuro sprzedaży
ul. Główna 39,
61-007 Poznań
tel.: +48 721 550 501
[email protected]
http://ww.quadro-development.pl
https://rynek-wschodni.pl/

Zapraszamy również do odwiedzenia mediów społecznościowych:
https://www.facebook.com/inwestycja.rynekwschodni
https://www.instagram.com/quadro_development

Już niedługo informacje o nowych inwestycjach Quadro Development!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.28 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro