Reklama
Reklama

Wieczorny wypadek na Podolanach. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z psami tropiącymi

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Zderzyły się trzy auta.

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy. - Wypadek na Strzeszyńskiej, kierowca i pasażer zbiegli - napisał do nas jeden z Czytelników. Inny dodaje, że na miejsce wezwano policjantów z psami tropiącymi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dyżurny wielkopolskich strażaków potwierdza, że interweniowali na miejscu. - Zgłoszenie wpłynęło około 21.35. - W wyniku zderzenia trzech samochodów ucierpiały dwie osoby, które trafiły do szpitala - mówi. Dyżurny nie ma informacji o domniemanej ucieczce uczestników wypadku. Zapytaliśmy o to policję, czekamy na odpowiedź.

  • Aktualizacja
    wtorek, 26.09.2023 r., godz. 12.21
    Aktualizacja
    wtorek, 26.09.2023 r., godz. 12.21
    Jak wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji, rzeczywiście na miejscu pojawili się m.in. policjanci z psami. Dwóch uczestników zdarzenia oddaliło się bowiem od auta. - Są przez nas poszukiwani. Okazało się, że ten samochód nie miał badań technicznych i ubezpieczenia OC. Znamy właściciela, wyjaśniamy m.in. kto siedział za kierownicą - mówi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
57.33 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro